آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه حریر کریشه

پارچه حریر کریشه

پارچه حریر کریشه که یکی از مدل های جدید کرپ ژرژت نیز محسوب می گردد زیرا زیردستی کاملا شبیه کرپ مجلسی دارد برای فروش قیمتی بالاتر از نرخ پارچه حریر ساده با جنس معمولی خواهد داشت.
اگر در زمینه پارچه های مجلسی فعالیت داشته باشید ممکن نیست که اسم پارچه کرپ را نشنیده باشید و یا حداقل یکی دو بار از این مدل پارچه خریدی نداشته اید.
پارچه حریر نیز به همین منوال جزو پر تقاضاترین محصولاتی است که تولیدکنندگان لباس مجلسی و همچنین فروشندگان پارچه زنانه فعالیت دارند.

پارچه حریر کریشه
که در عکس زیر یکی از نمونه های آن را مشاهده می نمایید به تازگی به لیست محصولات قابل ارائه و فروش شرکت شهر پارچه اضافه گردیده است که برای لباس مجلسی ساده و یا لباس شب می توانند انتخاب برتر شما عزیزان باشد.
حال که چندین مدل پارچه حریر و کرپ را شناختیم و دانستیم که به تنهایی با آوردن نام آنها منظور چه جنس پارچه ای است و قرار است با خرید این مدل پارچه های زنانه چه چیزی به دست ما برسد. اما منظور از پارچه حریر کریشه کرپ چه پارچه ای است؟
پارچه حریری که لطافتش به اندازه کریشه و ضخامت پارچه کرپ را داشته باشد همان پارچه حریر کرپ یا حریر کریشه کرپ است که بسیار به ندرت می توان در ایران یافت.

قیمت فروش انواع پارچه حریر

اما قیمت فروش پارچه های حریر به چه صورتی است؟ موافق هستید که چندین مدل پارچه حریر را به ترتیب قیمت پایین به بالا در بین مدل هایی که نام بردیم اشاره کنیم؟

  • پارچه حریر ساده

  • پارچه حریر طرحدار معمولی

  • پارچه حریر کریشه

  • پارچه حریر سیلک

  • پارچه حریر کرپ

  • پارچه حریر ساتن

همانطوری که دیدیم مدل ساده ارزان ترین قیمت فروش را در بین انواع پارچه حریر را خواهد داشت.

چند طاقه بالا از بین پارچه های حریر کریشه انتخاب شده اند که در مغازه یکی از مشتریان برای فروش اعلام گردیده است.
آیا جای چند طاقه پارچه کرپ حریر در مغازه شما خالی نیست؟ دلتان نمی خواهد با رنگبندی شبیه به کار بالا مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنید؟

برای خرید و فروش انواع پارچه با ما درتماس باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس : ۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

واتساپ :۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

سروش :۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

مطلب پیشنهادی

پارچه دورس تو کرکی

پارچه دورس تو کرکی پارچه دورس تو کرکی یکی از محصولات بسیار موردپسند برای افرادی …