آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / انواع پارچه های کرپ

انواع پارچه های کرپ

انواع پارچه های کرپ
پارچه های کرپ انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به نوع کارایی و مصرفی که دارند با اسم و نام به خصوصی در بازار خرید و فروش می شوند. برای شناخت هر کدام لازم است که ابتدا ویژگی ها و کاربرد آنها را بدانید.
انواع پارچه های کرپ، پارچه هایی نازک و ظریف و در عین حال مقاوم هستند که برای دوخت انواع لباس ها به ویژه لباس های زنانه به کار برده می شوند، در بازار انواع متفاوت و مختلفی دارد و با توجه به جنس و کیفیت هر پارچه، قیمت ها متفاوت است. مهمترین پارچه های کرپ موجود در بازار عبارت است از:
انواع پارچه کرپ چادری: پارچه های کرپ چادری که اغلب ژاپنی هستند بافت بسیار نرم و لیطفی دارند و در عین حال بسیار مشکی می باشند. از نمونه معروف آن به کرپ کن کن می توان اشاره نمود.

https://parchedaran.ir/wp-admin/post-new.php
پارچه کرپ کنزو
پارچه کرپ باربی
پارچه کرپ پرادا
پارچه کرپ اسکاچی
پارچه کرپ گاباردین
پارچه کرپ مروی جت
پارچه کرپ سوزنی

تمامی این نمونه ها اغلب برای دوختن انواع مانتوهای مجلسی و رسمی، کت و شلوارهای زنانه و لباس های بلند بکار برده می شوند. جنس لخت آنها باعث شده است که اکثر خانم ها، بویژه خانم های میانسال از طرفداران این پارچه ها باشند.
انواع پارچه کرپ کش: در بافت این پارچه الیاف کشی به کار رفته که باعث شده است قدرت کشسانی پارچه بسیار زیاد باشد و اغلب برای خرج کار در لباس های مجلسی یا به عنوان کمر لباس استفاده می شود.
ویژگی منحصر به فرد انواع پارچه های کرپ این است که در برابر چین و چروک بسیار مقاوم هستند و شستشوی آنها بسیار راحت است و نیاز به نگهداری خاصی از این پارچه ها نیست.
جهت مشاوره برای خرید یا انتخاب نوع پارچه متناسب با نیاز خود می توانید با مشاوران بازار پوشاک ایران در تماس باشید یا برای خریدهای عمده و متنوع نمونه های ایرانی و وارداتی با بخش فروش این بازار ارتباط داشته باشید.برای خرید و فروش با ما تماس بگیرید

اکبر حقی زهابی

تلفن همراه : ۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

gmail: akbar.z1351@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه دورس تو کرکی

پارچه دورس تو کرکی پارچه دورس تو کرکی یکی از محصولات بسیار موردپسند برای افرادی …